Чоколадни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Дилајтс Бокс
Кутија на задоволства! Голема радост за хедонисти кои знаат да уживаат во убавите нешта. Дилајтс Бок..
7.200 MKD
без ДДВ: 6.102 MKD
Мега Чоко Бокс
Секој ќе биде воодушевен од голема кутија полна прекрасни чоколадни бонбони. Подарете магија на врвн..
2.650 MKD
без ДДВ: 2.524 MKD
Линдт Фантази Бокс
Чоколадно воодушевување со голема кутија полна 2,5кг премииум Швајцарски чоколади од Линдт. Линдт..
4.001 MKD
без ДДВ: 3.810 MKD
Чоко Бокс
Секој ќе се израдува на 900 грама чоколадни бонбони со волшебен вкус. Подарете некому чоколадно у..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.524 MKD
Линдт Бокс
Подарете чоколадно пакетче! Чоколадно внимание со кутија полна килограм премииум Швајцарски чоколади..
2.300 MKD
без ДДВ: 2.190 MKD
ЧокоФонду Бокс
Совршен подарок за чоколадно ммм... изненадување. Израдувајте некого со ЧокоФонду Бокс: Lékué Фонду ..
2.600 MKD
без ДДВ: 2.203 MKD
Врз основа на 1 оценки.

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS