Новогодишен Бокс - Виталиа
 • Новогодишен Бокс - Виталиа
 • Новогодишен Бокс - Виталиа
 • Новогодишен Бокс - Виталиа
 • Новогодишен Бокс - Виталиа
 • Новогодишен Бокс - Виталиа
 • Новогодишен Бокс - Виталиа
 • Новогодишен Бокс - Виталиа
 • Новогодишен Бокс - Виталиа
 • Новогодишен Бокс - Виталиа
 • Новогодишен Бокс - Виталиа
 • Новогодишен Бокс - Виталиа
 • Новогодишен Бокс - Виталиа

Новогодишен Бокс - Виталиа

800 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
* Текст за честитка:
* Датум и време на испорака:

Подарете им на вашите драги пријатели вистинско Новогодишно изненадување со пакетче полно здрава храна од Виталиа!

Нашите рачно декорирани новогодишни пакетчиња елки се уметнички украс кој крие слатки уживања.

WOW новогодишната елка со производи од Виталиа содржи: Гранола плочки до мед и бадем 210гр, Гранола плочки со јаболко и цимет 35гр, плочка со кафе и јаткасти плодови 30гр, плочка со брусница и слива 35гр, мусли плочка со брусница 30гр, оризови галети со какао крем 35гр, Go Nutri мусли плочка со брусница и бел крем 25гр, Go Nutri мусли плочка со рибизла и бел крем 25гр, Go Nutri овесна каша со јаткасто овошје 75гр, Go Nutri инстант овесен оброк со чоколадо и јаткасто овопје525гр,.

Картичката за новогодишни желби можеме да ја персонализираме по ваша желба/дизајн.

* Испораката на адреса во Скопје е 150МКД а во Македонија 250МКД.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: christmas, health food, new year

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

 • +389 70235550
 • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS