Џентлмен'с Бокс 1
  • Џентлмен'с Бокс 1
  • Џентлмен'с Бокс 1
  • Џентлмен'с Бокс 1
  • Џентлмен'с Бокс 1
  • Џентлмен'с Бокс 1

Џентлмен'с Бокс 1

6.300 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
* Текст за честитка:
* Датум и време на испорака:

Грижлив подарок за него со кој ќе го израдувате двојно: Armani Code 30ml со својот опоен заводлив мирис и Big Stockholm зелен алуминиумски паричник како совршен гаџет за џентлмен.

Armani Code парфемот постигнува ново ниво на вжештеност со магичниот заводлив мирис. Тој поседува заводлив магнетизам и постигнува сензационален ефект кај сите кои ќе го сретнат. Со Code секој маж ќе се чувствува како дел од Armani светот на елеганција, успех и ексклузивност. Стилот на парфемот е мистериозен, вжештен, запаллив а има ноти на килибар, тонка гравчиња и стиракс. Погледнетe ја овде рекламата за Armani Code со актерот од Ѕвездени патеки, Chris Pine.

Big Stockholm алуминиумскиот паричник од Ogon Smart Wallets е дизајниран за 12 картички и готовина, и е RFID безбеден - ги штити кредитните картички од кражба на банковни податоци и евентуална демагнетизација.

За целосен „впечаток“ овој сет ги содржи и чоколадните уживања на Краш: Бајадери и Амарус.

Картичката за честитање со овој подарок сет е „Бакнеж“, платно, 2007 на Жанета Гелевска Велјаноска – Жани.

* Испораката на адреса во Скопје е 150МКД а во Македонија 250МКД.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: gift, man, gentleman, perfume, wallet

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS