Џентлмен'с Бокс 2
  • Џентлмен'с Бокс 2
  • Џентлмен'с Бокс 2
  • Џентлмен'с Бокс 2
  • Џентлмен'с Бокс 2
  • Џентлмен'с Бокс 2

Џентлмен'с Бокс 2

4.000 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
* Текст за честитка:
* Датум и време на испорака:

Интересен подарок за мажи кои сакаат поалтернативни подароци. Џентлмен'с Бокс 2 ќе го воодушеви со Big Stockholm зелен алуминиумски паричник како „фенси“ гаџет, а ќе го израдува и маицата со мотив на Аристотел (или Шекспир) и бамбусовата сложувалка на Fridolin.

Big Stockholm алуминиумскиот паричник од Ogon smart wallets е дизајниран за 12 картички и готовина и е RFID безбеден - ги штити кредитните картички од кражба на банковни податоци и евентуална демагнетизација.

Публикум Арт маицата е висококвалитетна, изработена од 100% чешлан памук и печатена со еколошки бои кои не содржат PVC и се со долготраен печат.

Fridolin бамбусовите сложувалки се 3D тестови за интелигенција кои ги тестираат и стимулираат вештините за решавање проблеми. Лесно се расклопуваат и се забавни за повторно слопување.

Неколку чоколадни мини-десерти Амарус ја надополнуваат „слатката“ убавината на подарокот.

Картичката за честитање со овој подарок сет е „Сина Месечина“, платно, 2007 на Жанета Гелевска Велјаноска – Жани.

* Испораката на адреса во Скопје е 150МКД а во Македонија 250МКД.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: gift, man, gentleman, perfume, wallet

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS