Џентлмен'с Бокс 3
  • Џентлмен'с Бокс 3
  • Џентлмен'с Бокс 3
  • Џентлмен'с Бокс 3
  • Џентлмен'с Бокс 3
  • Џентлмен'с Бокс 3
  • Џентлмен'с Бокс 3

Џентлмен'с Бокс 3

6.200 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
* додаток:
* Текст за честитка:
* Датум и време на испорака:

Многу уживања во овој Џентлмен'с Бокс 3: новиот парфем за мажи на Viktor&Rolf - SpiceBomb 50ml, биографијата Elon Musk од Ashlee Vandt и сет од Partagas serie P N2 tubos и кибрит за пури.

Spicebomb го опишуваат како намерно моќен, претерано сензуален, и дефинитивно смел. Неговото шише, преработена моделирана граната за парфем направен од експлозивни мириси, е обвитката со црна лента која не може да ја издржи јачината на мирисите. Експлозивен судир меѓу двете основи со детонаторски тонови: првата, експлозивна со свежи ноти, а втората , заводлива, е комбинација на средните ноти на блескавите зачини со целосно машка комбинација на кожа и цигари, како и брутална сила на ветивер. Нотите се: Бергамот, грејпфрут, лист од цимет, розев пипер, лавандин, чили, шафран, елеми, ветивер, балзам од ела, тутунови мириси, и мириси од бела кожа. Стилот на парфемот е: експлозивен, примамлив и заводлив. Погледнете ја овде рекламата за SpiceBomb со моделот Sean O'Pry.

Elon Musk од Ashlee Vance - бестселер на ЊуЈорк Тајмс е биографија на, како што е опишан од London Review of Books „Визионерскиот гениј: човекот кој е многу веројатно дека ќе ја разреши нашата зависност од фосилните горива, ќе ја спаси планетата од глобалното затоплување, и ќе не постави на кутсот на интерпланетарната иднина.

Partagas serie P N2 пурата ќе го запечати уживањето подарено со овој сет.

Опција за овој сет дополнително да се збогате е Big Stockholm алуминиумскиот паричник од Ogon smart wallets е дизајниран за 12 картички и готовина и е RFID safe - ги штити кредитните картички од кражба на банковни податоци и евентуална демагнетизација.

Картичката за честитање со овој подарок сет е „Пролет“, платно, 2011 на Жанета Гелевска Велјаноска – Жани.

* Испораката на адреса во Скопје е 150МКД а во Македонија 250МКД.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: gift, man, perfume, Elon Musk, cigar

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS