Џејми'с Бокс 2
  • Џејми'с Бокс 2
  • Џејми'с Бокс 2
  • Џејми'с Бокс 2
  • Џејми'с Бокс 2
  • Џејми'с Бокс 2

Џејми'с Бокс 2

4.400 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
* Текст за честитка:
* Датум и време на испорака:

Џејми'с Бокс 2 е супер подарок за секој дом и содржи книга со брзи рецепти и совети од Џејми Оливер и сет од 4 табли за сечкање од Joseph Joseph за разиграност на бои и организација во кујната.

Jamie's 15 minutes meals е како што вели тој: „Комплетно посветена на она што вие, јавноста, го барате - супер-брза, вкусна, нутритивна храна која можете да ја конзумирате секој ден во неделата“. Џејми исто така открива важни инструкции за тоа како побрзо да се готви, да се организира сопствената кујна и како да се има добро опремен долап. Станете „мастер“ во својата кујна употребувајќи го знаењето од овој готвач, илустрирано издание на 290 страници од светски познатиот Шеф. Готвачот има калориска вредност за секој оброк и ги означува рецептите што се подобни за вегетаријанци.

The Index Mini Chopping Board Set е дизајнирана за да превенира контаминација на храната. Секоја од четирите табли за сечкање е во различна боја и е наменета за посебен тип намирници. Таблите се лесни за чистење, намирниците не се лизгаат по нив и заштедуваат време во подготовка на храната.

Картичката за честитање со овој подарок сет е „Време за кафе“, платно, 2014 на Жанета Гелевска Велјаноска – Жани.

* Испораката на адреса во Скопје е 150МКД а во Македонија 250МКД.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS