Климт Бокс
  • Климт Бокс
  • Климт Бокс
  • Климт Бокс
  • Климт Бокс
  • Климт Бокс
  • Климт Бокс
  • Климт Бокс

Климт Бокс

3.400 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
* Текст за честитка:
* Датум и време на испорака:

Со овој сет ќе израдувате и воодушевите љубител на уметноста. Бакнежот од Густав Климт е многу популарен и посакуван мотив за подароци.

Климт Бокс содржи Fridolin футрола за наочари, пенкало и обележувач за книга, и Cha Cult кутија со чај и порцеланска шоља за чај, сите со мотивот Бакнеж на Густав Климт.

Cha Cult порцеланската шоља за чај и толи напитоци е сет од шоља, филтер и капак. Изработена е од фин порцелан и е впечатлив, висококвалитетен и ексклузивен производ. Cha Cult е германски бренд кој ги продава своите производи само во селектирани продавници.

За уживањето да е поголемо вклучивме и чај Ангелски бакнеж. Ангелски бакнеж е рајски чај. Лесен микс на ананас, јагода и високо-квалитетни зелени чаеви кој дава фантастична, цветна комбинација која е уникатна во својот изглед.

Картичката за честитање со овој подарок сет е „Бакнеж“, платно, 2007 на Жанета Гелевска Велјаноска – Жани.

* Испораката на адреса во Скопје е 150МКД а во Македонија 250МКД.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS