Лејди’с Бокс 4
  • Лејди’с Бокс 4
  • Лејди’с Бокс 4
  • Лејди’с Бокс 4
  • Лејди’с Бокс 4
  • Лејди’с Бокс 4
  • Лејди’с Бокс 4

Лејди’с Бокс 4

6.300 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
* Текст за честитка:
* Датум и време на испорака:

Грижлив подарок за неа: новиот парфем за жени Gucci Bamboo 30ml, фина порцеланска Cha Cult шоља за чај со мотиви од Русија и Монбана топло чоколадо со вкус на портокал. За повеќе насмевки од вашата Лејди ја дополнивме кутијата со 200гр. Бајадери и Амарус.

Gucci Bamboo е добитник на Allure Best of Beauty признанието. Овој заводлив мирис со силен, елегантен и женствен стил ја пренесува суштината на денешната многустрана жена. Модерната Гучи жена ги има истите карактеристики на бамбусот смелост и постојаност. Мирисот е нежен и интензивен воедно за да ги истакне моќта и женственоста. Има ноти на италијански бергамот, Казабланка лили, Иланг Иланг и сандалово дрво. Стилот на парфемот е јачина, елеганција и женственост. Погледнете ја Израелската актерка и модел Gal Gadot во рекламата на Gucci Bamboo.

Cha Cult порцеланската шоља за чај и толи напитоци е сет од шоља, филтер и капак. Изработена е од фин порцелан и е впечатлив, висококвалитетен и ексклузивен производ. Cha Cult е германски бренд кој ги продава своите производи само во селектирани продавници.

Monbana топлото чоколадо содржи 32% какао селектирано од најдобрите какао сорти од Брегот на Слоновата коска и Јужна Америка.

Картичката за честитање со овој подарок сет е „Бакнеж“, платно, 2007 на Жанета Гелевска Велјаноска – Жани.

* Испораката на адреса во Скопје е 150МКД а во Македонија 250МКД.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS