Лејди’с Бокс 6
  • Лејди’с Бокс 6
  • Лејди’с Бокс 6
  • Лејди’с Бокс 6
  • Лејди’с Бокс 6
  • Лејди’с Бокс 6
  • Лејди’с Бокс 6

Лејди’с Бокс 6

3.000 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
* лептир-машна модел:
* Текст за честитка:
* Датум и време на испорака:

Уникатен, досетлив, елегантен и практичен избор за Неа во еден сет. Сетот Лејдис Бокс 6 содржи Zone Denmark држач за накит и Ottimo елегантна дамска лептир-машна.

Zone Denmark дрвото за накит е повеќенаменски држач - за различни видови накит. Изработен од акрилик, тој е дизајниран да носи 12 пара обетки. Димензиите се 14.6cm x 27cm.

Ottimo handmade bow ties е Limited edition Македонски дизајнерски бренд за рачна изработка на лептир-машни од внимателно одбрани материјали и со многу љубов. Со Ottimo рачно изработените лептир машни „си уникатен и посебен, знаејќи дека поседуваш и носиш нешто кое не е произведено во милион идентични копии“. За лептир машна не е потребна свадба или специјална пригода. За лептир машна се потребни само насмевка и храброст за да бидеме забележани.

Оваа Лејди ќе ужива во превкусните Линдор чоколадни тартуфи.

Картичката за честитање со овој подарок сет е „Врска III“, 40цм х 40цм, акрил на платно, 2016 на Жанета Гелевска Велјаноска – Жани.

* Ве молиме изберете еден од двата прикажани модели лептир машни.

* Испораката на адреса во Скопје е 150МКД а во Македонија 250МКД.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bowtie, gift, wallet, love, chocolate

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS