Мадам Шеф
 • Мадам Шеф
 • Мадам Шеф
 • Мадам Шеф
 • Мадам Шеф
 • Мадам Шеф
 • Мадам Шеф
 • Мадам Шеф
 • Мадам Шеф

Мадам Шеф

2.800 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
* Текст за честитка:
* Датум и време на испорака:

Поттикнете ја љубопитноста на вашето девојче за готвење. Ќе се чувствува посебно фасцинирана кога ќе го добие овој сет и ќе ја открие неговата содржина.

The Lékué Princess Kit Cookies е сет за правење и декорирање колачиња за девојчиња и вклучува: 5 модли за колачи + 1 брошура со рецепти + 20 парчиња декоративна хартија за завиткување и стикери + прскалки.

 • Едноставни рецепти за колачиња со техники за декорација, совети и идеи за најдобри резултати во декорирањето.
 • 5 модли за колачиња од нерѓосувачки метал (прстен, круна, коњ, магично стапче и замок) за едноставно сечење и раздвојување на вашите колачиња.
 • 20 листа декоративна хартија за завиткување на испечените и декорираните колачиња со 20 налепници за персонализација, идеални за подароци!
 • Сетот доаѓа со метална кутија со мотив на Принцеза, допадлив за сите девојчиња. Идеална е за чување на колачињата откако тие ќе бидат готови!

Магијата ќе се случи кога на сето тоа ќе открие дека добила и готварска капа и престилка. Подарете вистинска бајка за вашата принцеза и заедно уживајте во подготвувањето вкусни колачи.

Картичката за честитање со овој подарок сет е „Игра“, платно, 2016 на Жанета Гелевска Велјаноска – Жани.

* Испораката на адреса во Скопје е 150МКД а во Македонија 250МКД.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

 • +389 70235550
 • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS