Корпоративни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Кандински Бокс
Сет кој ќе му донесе радост на секој љубител на уметноста. Василиј Кандински е автор чии живописни и..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
Климт Бокс 2
Сет за радост и воодушевување за љубители на уметноста. Бакнежот од Густав Климт е многу популарен и..
2.600 MKD
без ДДВ: 2.203 MKD
Пајп Бокс, Vauen Fuji
Префинет подарок за пушачи на лулиња. На бројни пригоди како пензионирање, нови деловни простории, п..
8.700 MKD
без ДДВ: 7.373 MKD
Пајп Бокс, Vauen Classic
Несекојдневен подарок за пушачи на лулиња. Подарете го овој луксузен сет за значајна пригода: пензио..
5.600 MKD
без ДДВ: 4.746 MKD
Шерлок Холмс Бокс
Несекојдневен и впечатлив подарок со кој ќе импресионирате и разгалите секој пушач на луле. Подарете..
8.500 MKD
без ДДВ: 7.203 MKD
Хабанос Бокс, Cohiba
Фасцинантен подарок за секој љубител на пури. Подарете хедонистичко уживање за значајна пригода: пен..
10.801 MKD
без ДДВ: 9.153 MKD
Хабанос Бокс, Pierre Cardin & Cohiba
Маркантен подарок со трајна вредност. Подарете луксуз за значајна пригода: пензионирање, нови деловн..
8.500 MKD
без ДДВ: 7.203 MKD
Парфем Бокс, Acqua Di Gio
Парфем Бокс, Acqua Di Gio е заводлив подарок за Него со Acqua Di Gio 30мл. парфем и 200гр. Линдор чо..
3.600 MKD
без ДДВ: 3.051 MKD
Парфем Бокс, Lacoste Magnetic Pour Elle
Парфем Бокс, Lacoste Magnetic Pour Elle е привлечен подарок за Неа со новиот парфем за жени на ..
4.300 MKD
без ДДВ: 3.644 MKD
Парфем Бокс, Lacoste Magnetic Pour Lui
Парфем Бокс, Lacoste Magnetic Pour Lui е привлечен подарок за Него со новиот парфем за мажи на ..
4.101 MKD
без ДДВ: 3.475 MKD
Парфем Бокс, Carolina Herrera 212 VIP
Парфем Бокс, Carolina Herrera 212 VIP е елитен подарок за Него со Carolina Herrera 212 VIP..
4.300 MKD
без ДДВ: 3.644 MKD
Парфем Бокс, Emporio Armani
Парфем Бокс, Emporio Armani е грациозен подарок за Неа со Emporio Armani 30мл. парфем и 200гр. Линдо..
3.600 MKD
без ДДВ: 3.051 MKD
Парфем Бокс, Lancome - Miracle
Парфем Бокс, Lancome Miracle е чудесен подарок за Неа со 30мл. Lancome Miracle парфем и 200гр. Линдо..
4.400 MKD
без ДДВ: 3.729 MKD
Летен букет-бокс 2
Гламурозен, колоритен, идиличен, весел, заводлив, романтичен.. Летна композиција на прекрасни рози, ..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
Парфем Бокс, La Vie Est Belle
Парфем Бокс, La Vie Est Belle е сензуален подарок за Неа со La Vie Est Belle 30мл парфем (достапно е..
4.400 MKD
без ДДВ: 3.729 MKD
Парфем Бокс, Armani Code
Парфем Бокс, Armani Code е заводлив подарок за Него со Armani Code 30мл. парфем и 200гр. Линдор чоко..
4.000 MKD
без ДДВ: 3.390 MKD

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS