Цветни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Летен букет 3
Нежен, елегантен, необичен, романтичен, небесен.. Летна композиција на прекрасни бели хортензии, еус..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
Летен букет-бокс 2
Гламурозен, колоритен, идиличен, весел, заводлив, романтичен.. Летна композиција на прекрасни рози, ..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
41 Рози
Прекрасни 41 роза аранжирани и испорачани во картонска цилиндрична кутија. Ве молиме направете ја..
5.420 MKD
без ДДВ: 4.593 MKD
21 Розa
Радосен букет од 21 роза во две бои аранжирани и испорачани во картонска цилиндрична кутија. Ве м..
3.020 MKD
без ДДВ: 2.559 MKD
11 Рози
Романтичен и шармантен букет од 11 рози аранжирани и испорачани во картонска цилиндрична кутија. ..
1.820 MKD
без ДДВ: 1.542 MKD
Летна фантазија во Пурпур
Гламурозен, колоритен, прекрасен, раскошен, импресивен .. Летен аранжман на прекрасни рози, еустоми,..
5.000 MKD
без ДДВ: 4.237 MKD
Летен букет 2
Раскошен, колоритен, необичен, радосен, заводлив, романтичен .. Летна композиција на прекрасни рози,..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
Летен букет 1
Шарена, елегантна и енергична комбинација на рози, божури, џулиет рози, хиперикум, астилбе... Овој б..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
Летен букет-бокс 1
Маркантен, колоритен, необичен, весел и богат букет. Летна композиција на хортензија, рози, еустома,..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS