Џентлменс Бокс, Накит за Него
 • Џентлменс Бокс, Накит за Него
 • Џентлменс Бокс, Накит за Него
 • Џентлменс Бокс, Накит за Него
 • Џентлменс Бокс, Накит за Него
 • Џентлменс Бокс, Накит за Него
 • Џентлменс Бокс, Накит за Него
 • Џентлменс Бокс, Накит за Него
 • Џентлменс Бокс, Накит за Него
 • Џентлменс Бокс, Накит за Него

Џентлменс Бокс, Накит за Него

8.000 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Cohiba Siglos I-VI:
* Текст за честитка:
* Датум и време на испорака:

Џентлменс Бокс, Накит за Него е луксузен подарок за него што ќе му инспирира доживување на вистински Џентлмен.

Вашиот сакан заслужува оригинален подарок што ќе ја изрази вашата љубов на романтичен начин. Овие раскошни манжетни за кошула се изработени од сребро 925 со исклучителна естетски впечаток.

Како дополнување на Оро манжетните можете во сетот да вклучите и Cohiba или Partagas пури и/или парфем.

ORO Workshop преставува симбол за современата филигранска ракотворба во Македонија. Секое парче е УНИКАТНО и го претставува интимниот однос помеѓу нашето тело и материјалите, во исто време промовирајќи го традиционалниот филигрански занает во синергија со современата уметност и дизајн. Дизајните се направени од Марија Милошевска, дизајнер  на накит, уметнички дизајнер и изведувач  кој работи со филигран.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

 • +389 70235550
 • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS