Детски

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Чоколадна Елка - Линдт
Вистинско слатко задоволство за вашите најмали! Израдувајте ги за новогодишните празници со пакетче ..
1.992 MKD
без ДДВ: 1.897 MKD
Чоколадна Елка - Краш
Подарете им на вашите најмали вистинска Новогодишна магија! Нашите рачно декорирани новогодишни п..
1.040 MKD
без ДДВ: 990 MKD
Кутија за Бебе - Добредојде Бебе!
Подарок со љубов за добредојде на новиот живот. Подарете им спомени и грижа на новите родители за ра..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
Кутија за Бебе - Слатки соништа
Подарок со љубов за слатки соништа. Нежноста од мама нека продолжи со нежниот допир од ќебенцето и н..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
Кутија за Бебе - Први чекори
Подарок за безбедност на првите чекори на вашето малечко. Помогнете им на овие малечки ноџиња да го ..
2.200 MKD
без ДДВ: 1.864 MKD
Кутија за Бебе - Забава во бањата
Симпатичен и многу корисен сет за честитање на новите родители со кој ќе им посакате убави и забавни..
2.200 MKD
без ДДВ: 1.864 MKD
Star Wars, Кутија за деца
Star Wars Kids Box е супер кул подарок за секое дете фан на "Војна на ѕвездите". Ова ќе биде долго-п..
2.600 MKD
без ДДВ: 2.203 MKD
Стори Бокс, Бајки од Македонија 2
Со овој Стори Бокс Вашето Малечко ќе ужива во магичните бајки од извонредната едиција „Бајки од Маке..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.619 MKD
Стори Бокс, Бајки од Македонија 1
Вистинска радост за вашето Мало ќе биде овој подарок сет од четирите книги од извонредната едиција „..
2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
Креативити Бокс
  Креативити Бокс е извонреден подарок за секој основец и млад тинејџер, поттикнувајќи ја не..
3.100 MKD
без ДДВ: 2.627 MKD
Вимпи Кид Бокс
„Вимпи Кид Бокс“ е одличен инспиративен подарок за момче или девојче во тинејџерски години, период к..
3.800 MKD
без ДДВ: 3.220 MKD
Стори Бокс 1 и 2
Со Стори Бокс израдувајте го вашето малечко и поттикнете ја неговата фантазија и интерпретација. Со ..
2.700 MKD
без ДДВ: 2.288 MKD
Мини игротека 1
Вистинска магија ќе открие вашето Мало кога ќе го отвори овој подарок. Во него се „кријат“ Волшебник..
3.800 MKD
без ДДВ: 3.220 MKD
Мини игротека 3
Кутија полна друштвени игри за долга забава. Сетот содржи Домино Џунгла (28 дела), „Не лути се, чове..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
Кутија за генијалци
Ултимативен гифт-сет за тинејџер/ка кој/а е љубител и на учење и на забава. Израдувајте го/ја со хоб..
5.800 MKD
без ДДВ: 4.915 MKD
Млад господин 1
Израдувајте тинејџер со овој интересен подарок-сет кој содржи: хоби дрон авион - QuadroJet со три бр..
4.101 MKD
без ДДВ: 3.475 MKD

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS