Новогодишна Радост
  • Новогодишна Радост
  • Новогодишна Радост
  • Новогодишна Радост
  • Новогодишна Радост

Новогодишна Радост

1.750 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
* Текст за честитка:
* Датум и време на испорака:

Сет за уживања во празничните денови како вистински избор на подарок за вашите најдраги.

Сетот Новогодишна радост содржи:

- 2 мафини - рачно изработени сапуни од природни состојки

- 2 празнични сапуни со интнезивен опоен мирис, рачно изработени од сапунифицирани кокосово, палмино и маслиново масло; шеа путер и етерични масла

- 2 снешко - купки, рачно изработени од природни состојки

- 2 пакувања рачно изработени божиќни колачи од Chocol'art

- рачно изработени чоколадни пралини од Chocol'art

Пакувањето на сетот е рачно декорирано новогодишно пакетче елка кое на вашите најмили ќе им биде дополнително визуелно уживање.

Картичката за новогодишни желби можеме да ја персонализираме по ваша желба/дизајн.

* Испораката на адреса во Скопје е 150МКД а во Македонија 250МКД.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: christmas, new year

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS