Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш
 • Чоколадна Елка - Краш

Чоколадна Елка - Краш

1.040 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
* Текст за честитка:
* Избор на Краш новогодишно пакетче:
* Датум и време на испорака:
* беби балон:

Подарете им на вашите најмали вистинска Новогодишна магија!

Нашите рачно декорирани новогодишни пакетчиња елки се уметнички украс кој крие слатки уживања. WOW новогодишната елка со Краш чоколади и чоколадни производи може да се нарача во три комбинации: макси, медиум и мини.

Макси пакетчето содржи: Дорина млечна, Дорина ледена, Дорина со кекс, Дорина со ориз, Дорина мус, Дорина јафа, Дорина ноисет, Дорина наполитанки, Чокса со млечно полнење, Чокса со какао, Чокса со банана, и Дорина дражеи со ориз. Вкупната тежина на чоколадните производи е безмалку еден килограм.

Медиум пакетчето содржи: Дорина млечна, Дорина ледена, Дорина со кекс, Дорина мус, Дорина ноисет, Дорина наполитанки, Чокса со млечно полнење, Чокса со банана, Дорина дражеи со ориз и две Бананко. Ова чоколадно пакетче тежи 760 грама.

Мини пакетчето за најмалите дечиња содржи: Дорина млечна, Дорина мус, Дорина јафа, Чокса со млечно полнење, Чокса со какао, Чокса со банана, пет Животинско царство и три Бананко. Чоколадната содржина на ова пакетче тежи 675 грама.

Картичката за новогодишни желби можеме да ја персонализираме со омилениот лик на вашето малечко.

* Испораката на адреса во Скопје е 150МКД а во Македонија 250МКД.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bath, gift, baby, toys

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

 • +389 70235550
 • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS