Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт
 • Чоколадна Елка - Линдт

Чоколадна Елка - Линдт

1.992 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
* Текст за честитка:
* Избор на Линдт Новогодишно пакетче:
* Датум и време на испорака:
* беби балон:

Вистинско слатко задоволство за вашите најмали! Израдувајте ги за новогодишните празници со пакетче полно со чоколадни задоволства од швајцарскиот бренд Lindt. Нашите рачно декорирани новогодишни пакетчиња- елки се уметнички украс кој крие слатки уживања. Ова пакетче може да се нарача во три комбинации: макси медиум и мини.

Макси пакетчето содржи : ЛИНДТ Линдор мини топки, ЛИНДТ Детска Новогодишна чоколада, ЛИНДТ Дедо Мраз, ЛИНДТ Линдор Новогодишна елка – млечна, ЛИНДТ Линдор снегулка, ЛИНДТ Бонбониера новогодишни прелини, две ЛИНДТ Мечиња ЗА ТЕБЕ, ЛИНДТ Новогодишно чоколадо со цимет и коријандер и ЛИНДТ Новогодишен календар – Снешко. Вкупната тежина на ова пакетче е нешто повеќе од 1 килограм.

Медиум слаткото задоволство содржи : ЛИНДТ Линдор мини топки, ЛИНДТ Труфел Чоколадо слим, ЛИНДТ Детска Новогодишна чоколада, ЛИНДТ Дедо Мраз, ЛИНДТ Мечиња и пријатели, ЛИНДТ Линдор снегулка, ЛИНДТ Лешник во чоколада, ЛИНДТ Бадем во чоколада, ЛИНДТ Линдор Новогодишна кутија и ЛИНДТ Новогодишно чооколадо со цимет и коријандер. Ова пакетче тежи 941 грам.

Мини пакетчето за вашите малечки содржи: ЛИНДТ Линдор мини топки, ЛИНДТ Труфел Чоколадо слим, ЛИНДТ Детска Новогодишна чоколада, ЛИНДТ Дедо Мраз, ЛИНДТ Чоко Мече,  ЛИНДТ Линдор снегулка и ЛИНДТ Лешник во чоколада. Тежината на ова пакетче е 641 грам.

Картичката за новогодишни желби можеме да ја персонализираме со омилениот лик на вашето малечко.

* Испораката на адреса во Скопје е 150МКД а во Македонија 250МКД.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: chrsitmas, new year, chocolate, Lindt

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

 • +389 70235550
 • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS