Накит Бокс, Ѓердан Чипка
  • Накит Бокс, Ѓердан Чипка
  • Накит Бокс, Ѓердан Чипка
  • Накит Бокс, Ѓердан Чипка

Накит Бокс, Ѓердан Чипка

3.100 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
* Текст за честитка:
* Датум и време на испорака:

Накит Бокс, Ѓердан Чипка содржи Ѓердан “Чипка” и рачно изработени Chocol'art пралини.

Современ и безвременски во исто време, ова може да биде незаборавен подарок кој би се вклопил во стилот на секоја посебна дама. Овој ѓердан е направен од сребро 925, месинг и сајла. Носењето на овие парчиња ќе ве однесе до бесконечно игралиште на кое само вие ќе имате шанса за весела забава, да ги потиснете границите и да БИДЕТЕ ПОСЕБНИ.

Chocol'art рачно изработени чоколадни колачи и торти прави спој на квалитетни состојки во вистинска смисла на зборот и вкус во чија префинетост ќе се уверите и сами.

ORO Workshop преставува симбол за современата филигранска ракотворба во Македонија. Секое парче е УНИКАТНО и го претставува интимниот однос помеѓу нашето тело и материјалите, во исто време промовирајќи го традиционалниот филигрански занает во синергија со современата уметност и дизајн. Дизајните се  направени од Марија Милошевска, дизајнер  на накит, уметнички дизајнер и изведувач  кој работи со филигран.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS