Кандински Бокс
  • Кандински Бокс
  • Кандински Бокс
  • Кандински Бокс
  • Кандински Бокс
  • Кандински Бокс

Кандински Бокс

1.700 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
* Текст за честитка:
* Датум и време на испорака:

Сет кој ќе му донесе радост на секој љубител на уметноста. Василиј Кандински е автор чии живописни и колоритни композиции се со висока естетика и светски популарни.

Кандински Бокс содржи Carmani стаклена рамка за фотографија 10 х 15cm од Лимитираната колекција Masters of Painting, 100гр. Lindt бадем во чоколадо и 100гр. Lindt лешник во чоколадо.

Картичката за честитање со овој подарок сет е „Бакнеж“, платно, 2007 на Жанета Гелевска Велјаноска – Жани.

* Испораката на адреса во Скопје е 150МКД а во Македонија 250МКД.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Kandinsky, frame art, gift

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS