За честитање

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Кандински Бокс
Сет кој ќе му донесе радост на секој љубител на уметноста. Василиј Кандински е автор чии живописни и..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
Климт Бокс 2
Сет за радост и воодушевување за љубители на уметноста. Бакнежот од Густав Климт е многу популарен и..
2.600 MKD
без ДДВ: 2.203 MKD
Новогодишна Радост
Сет за уживања во празничните денови како вистински избор на подарок за вашите најдраги. Сетот Но..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Новогодишен Бокс - Виталиа
Подарете им на вашите драги пријатели вистинско Новогодишно изненадување со пакетче полно здрава хра..
800 MKD
без ДДВ: 762 MKD
Накит Бокс, Ѓердан Полжав
Накит Бокс, Ѓердан Полжав содржи луксузен рачно изработен ѓердан “Полжав” и рачно изработени Chocol'..
2.700 MKD
без ДДВ: 2.288 MKD
Накит Бокс, Ѓердан Чипка
Накит Бокс, Ѓердан Чипка содржи Ѓердан “Чипка” и рачно изработени Chocol'art пралини. Современ и ..
3.100 MKD
без ДДВ: 2.627 MKD
Накит Бокс, Ѓердан Блум
Накит Бокс, Ѓердан Блум содржи Ѓердан “Блум” и рачно изработени Chocol'art пралини. Подарете и на..
9.000 MKD
без ДДВ: 7.627 MKD
Џентлменс Бокс, Накит за Него
Џентлменс Бокс, Накит за Него е луксузен подарок за него што ќе му инспирира доживување на вистински..
8.000 MKD
без ДДВ: 6.780 MKD
Накит Бокс, Ѓердан Виолина
Накит Бокс, Ѓердан Виолина содржи Ѓердан “Виолински Клуч” и рачно изработени Chocol'art пралини. ..
8.500 MKD
без ДДВ: 7.203 MKD
Чоколадна Елка - Линдт
Вистинско слатко задоволство за вашите најмали! Израдувајте ги за новогодишните празници со пакетче ..
1.992 MKD
без ДДВ: 1.897 MKD
Чоколадна Елка - Краш
Подарете им на вашите најмали вистинска Новогодишна магија! Нашите рачно декорирани новогодишни п..
1.040 MKD
без ДДВ: 990 MKD
Кутија за Бебе - Добредојде Бебе!
Подарок со љубов за добредојде на новиот живот. Подарете им спомени и грижа на новите родители за ра..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
Кутија за Бебе - Слатки соништа
Подарок со љубов за слатки соништа. Нежноста од мама нека продолжи со нежниот допир од ќебенцето и н..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
Кутија за Бебе - Први чекори
Подарок за безбедност на првите чекори на вашето малечко. Помогнете им на овие малечки ноџиња да го ..
2.200 MKD
без ДДВ: 1.864 MKD
Кутија за Бебе - Забава во бањата
Симпатичен и многу корисен сет за честитање на новите родители со кој ќе им посакате убави и забавни..
2.200 MKD
без ДДВ: 1.864 MKD
Пајп Бокс, Vauen Fuji
Префинет подарок за пушачи на лулиња. На бројни пригоди како пензионирање, нови деловни простории, п..
8.700 MKD
без ДДВ: 7.373 MKD

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS