Книга за твоето малечко - персонализирана

1.000 MKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Персонализирана Книга за вашето дете.

Нема поголема среќа од навраќање на драгоцени спомени од растењето на вашето дете раскажани низ слики и кратки приказни. Испратете ни фотографии и краток текст за секоја фотографија а ние врз основа на содржината ќе дизајнираме книга која ќе ја отсликува вашата приказна. Отсликајте еден период од животот на вашето малечко и подарете му насмевки секогаш кога ќе ја отвори својата книга.

Читајте ги заедно со вашето дете овие книги повторно и повторно и покажете му ја сета вашата љубов. Илустрирајте среќни моменти и зачувајте ги овие емотивни доживувања како „мини-фото-биографија“.

Поради природата на процесот, овој подарок не е достаоен веднаш. За негова продукција ќе бидат потребни најмалку два дена. По уплатата вашите материјали доставете ги на shop@wowbox.mk.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Добредојдовте во WOW Box

Добредојдовте во нашата работилница за подароци. Во WOW Box посветуваме специјално внимание вашиот подарок да пренесе топла порака и да направи нејзиниот примател да се чувствува посебно. Среќата е најважното богатство на нашата листа на вредности. Со нашите внимателно селектирани сетови подароци би сакале да ви помогнеме да направите некого среќен.

прочитајте повеќе

Контакт

  • +389 70235550
  • shop@wowbox.mk

Facebook

WOW Box © 2019. UKION SHOPS